Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • DogMan

    ★★★★½

  • Sentinelle

    ★★

  • 3 days max

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • La petite

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Les Vengeances de Maître Poutifard

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Toni

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • All Your Faces

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • The Tutor

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★½

  • On the Wandering Paths

    ★★★

  • Tetris

    ★★★★½

  • The Book of Wonders

    ★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Hypnotic

    ★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Apaches: Gang of Paris

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Les Complices

    ★½

  • Missing

    ★★½

  • The Small Victories

    ★★★★

  • How to Survive Without Mum

  • Alibi.com 2

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Fragile Colossus

    ★½

  • Amsterdam

    ★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Sisu

    ★★★★½

  • The Son

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Athena

    ★★