Sort by
  • Argylle

    ½

  • Johnny Puff: Secret Mission

    ½

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Old Dads

    ★★½

  • The Other Zoey

    ★★★

  • Lessons in Chemistry

  • Nowhere

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Gen V - Prime Premiere

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • See You on Venus

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • I.S.S.

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Depp V Heard

    ½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Jeanne du Barry

    ½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★★

  • Robots

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • SUGA: Road to D-DAY

    ½

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Beautiful Disaster

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★★★

  • Clock

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • The Portable Door

    ★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Air

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Golda

    ½