Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

  • 65

    ½

  • Creed III

    ★★★

  • Champions

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Amazing Maurice

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Abandoned

    ½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Elvis

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Father Stu

  • Studio 666

    ½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★½