• Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • The Blazing World

    ★½

  • Wild Indian

    ★★★★

  • Eight for Silver

  • Cusp

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • Mother Schmuckers

    ★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Censor

    ★★★★

  • Flinch

    ★½

  • Music

    ½

  • Bobo the Monkey

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Boulet Brothers' Dragula: Resurrection

  • She Paradise

    ★★★½

  • The Fear of God

    ★★★★★

  • Juliet

    ★★★½

  • Belushi

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • A Nightmare Wakes

    ★½

  • Danni and the Vampire

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Snake Dick

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bleed with Me

    ★★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Death Drop Gorgeous

    ★★★★

  • Hamilton

    ½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Twins in Paradise

  • Candyman

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★½

  • A Ghost Waits

    ★★★★½

  • The Gift

    ★½

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Frank & Zed

    ★★★★½

  • May the Devil Take You Too

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Itsy Bitsy Spider

  • Feels Good Man

    ★★★★