• Candyman

    ★★★½

  • A Mighty Wind

    ★★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★★½

  • True Stories

    ★★★★★

  • The Last Waltz

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★★½

  • Donkey Skin

    ★★★★★

  • Jackass: The Movie

    ★★★★★

  • Old

    ★★½

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★½

  • Jackass 3D

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★★★

  • True Romance

    ★★★½

  • The Umbrellas of Cherbourg

    ★★★★★