Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ½

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Inside Christopher Nolan's Oppenheimer

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Making of The Last of Us

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Barbie Epic Road Trip

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

  • Rosaline

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Inside Man

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★