RSS feed for tarubitch
  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • 4 latas

    ★★★★★

  • Velvet Buzzsaw

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bird Box

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • The Nun

  • Cam

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

  • Ocean's Eight

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Game Night

  • Red Sparrow

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

  • Happy Death Day

  • Gerald's Game

  • Molly's Game

    ★★★★

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Lady Bird

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Rough Night

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

  • Black Mirror: San Junipero

  • The Girl on the Train

  • Carrie Pilby

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Now You See Me 2

  • The Conjuring 2

  • Captain America: Civil War

  • Hush

  • Joy

  • Ant-Man

  • Paper Towns

  • Inside Out

  • Jurassic World

  • Avengers: Age of Ultron

  • Focus

  • Fifty Shades of Grey

  • Me and Earl and the Dying Girl

  • Expelled

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

  • Interstellar

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Maze Runner

  • Guardians of the Galaxy

  • Divergent

  • Captain America: The Winter Soldier

  • Chef

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★½

  • Boyhood

  • The Babadook

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

  • Ender's Game