Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ½

  • Narvik

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • George & Tammy

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Emancipation

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • The People's Joker

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Black Ice

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ½

  • The Son

    ★★★

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bad City

    ★★★½

  • Bullet Train