Sort by
  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★½

  • Spirited

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½