tasha has logged 20 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Shape-Shifters

Love, Death & Robots: Shape-Shifters

2019
×
★★½
Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★★
Edit this entry  
27
Love, Death & Robots: Good Hunting

Love, Death & Robots: Good Hunting

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★½
Edit this entry  
23
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Twilight

Twilight

2008
×
★★½
Edit this entry  
19
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★½
Edit this entry  
18
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★
Edit this entry  
18
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★
Edit this entry  
06
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry