Sort by
  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • García!

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • King on Screen

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Satanic Hispanics

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★

  • Tropic

    ★★★½

  • Mister Organ

    ★★★

  • Amazing Elisa

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★

  • New Gods: Yang Jian

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★½

  • The Year of the Shark

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vesper

    ★★★★

  • The Visitor from the Future

    ★★★½

  • The Princess

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Unicorn Wars

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★½

  • Lightyear

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • The Five Devils

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

  • Hunt

    ★★★★

  • Final Cut

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance