Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • About Us But Not About Us

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Bros

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Love in the Villa

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Love Accidentally

  • Persuasion

    ★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • A Perfect Pairing

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Taming of the Shrewd

  • The Northman

    ★★★★½

  • In from the Side

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Invisible Thread

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Love Tactics

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Adele One Night Only

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Sounds Like Love

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Great Freedom

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★