Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Béatrice Dalle, à prendre ou à laisser

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Consent

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Bernadette

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Sentinelle

    ★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Yannick

    ★★★★

  • Blur - In Concert BBC Radio 2

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • La Chimera

    ★★★★½

  • Roger Waters – This is not a drill – Live from Prague

  • About My Father

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Along Came Love

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • Girl Blunt

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • boygenius: the film

  • A Panoramic Canvas Called 'Babylon'

  • Air

    ★★

  • Swarm

  • Bottoms

    ★★★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★½

  • אחרי

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Beast in the Jungle

    ★★½

  • Femme

  • Reality

    ★★★

  • Joan Baez: I Am a Noise

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

  • Absence

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • The Willow

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Night Logan Woke Up

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Panayotis Pascot: Almost

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Highway Family

    ★★★

  • The House

    ★★

  • Rascals

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½