Sort by

Taylor has logged 20 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Shower

Shower

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tron

Tron

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
What the #$*! Do We (K)now!?

What the #$*! Do We (K)now!?

2004
×
Read the review Edit this entry  
17
Necessary Evil

Necessary Evil

2008
×
Read the review Edit this entry  
16
Elvis Has Left the Building

Elvis Has Left the Building

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Ash Is Purest White

Ash Is Purest White

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Frat House

Frat House

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Balzac and the Little Chinese Seamstress

Balzac and the Little Chinese Seamstress

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
And Thereafter

And Thereafter

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Diary of a Teenage Girl

The Diary of a Teenage Girl

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
House

House

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry