• Picnic at Hanging Rock

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Pacific Rim

    ★★★

  • Master and Commander: The Far Side of the World

    ★★★★★

  • Chinatown

    ★★★★

  • Blackfish

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs 2

    ★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★

  • The Last of the Mohicans

    ★★★

  • Thief

    ★★★★★

  • A Few Good Men

    ★★★★

  • Saw II

    ★★