• The Last of the Mohicans

    ★★★

  • Thief

    ★★★★★

  • A Few Good Men

    ★★★★

  • Saw II

    ★★

  • Saw

    ★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★★

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★★★

  • Black Mirror: Be Right Back

    ★★★

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★★★

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★★

  • Black Mirror: The National Anthem

    ★★★★

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★

  • Pretend That You Love Me

    ★★★★

  • Approaching a Breakthrough

    ★★★

  • The Comedy

    ★★★★