• Moonstruck

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • The Swimming Pool

    ★★★★

  • Infernal Affairs

    ★★★★

  • Assholes

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★

  • Picnic at Hanging Rock

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Chinatown

    ★★★★

  • Blackfish

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★

  • A Few Good Men

    ★★★★

  • Saw

    ★★★★