Sort by
  • The Big 4

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Whina

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Fire And Fury

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★★

  • I Just Killed My Dad

    ★★★½

  • Warriors of Future

    ★★★

  • Muru

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Interceptor

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Roundup

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fast & Feel Love

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • Umma

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fistful of Vengeance

    ★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • Resurrection

  • Forgive Us Our Trespasses

    ★★★

  • Book of Love

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Special Delivery

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½