Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★½

  • Are You My Groot?

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Hijack

    ★★★½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Murdercise

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Arnold

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Amityville Curse

    ★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★½

  • Maggie Simpson in

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Dear Mama

    ★★★★½

  • Knights of the Zodiac

    ★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • Slasher: Ripper

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Perpetrator

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½