tazz13 has logged 56 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Adventures in Babysitting

Adventures in Babysitting

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Revenge of the Ninja

Revenge of the Ninja

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Insidious

Insidious

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Risky Business

Risky Business

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
In the Name of the King 2: Two Worlds

In the Name of the King 2: Two Worlds

2011
×
Read the review Edit this entry  
26
In the Mouth of Madness

In the Mouth of Madness

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Vacation

Vacation

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Graduation Day

Graduation Day

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Blob

The Blob

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mallrats

Mallrats

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Cyborg

Cyborg

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Losin' It

Losin' It

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Death Spa

Death Spa

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pumpkinhead

Pumpkinhead

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Jason X

Jason X

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Friday the 13th: A New Beginning

Friday the 13th: A New Beginning

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Enter the Ninja

Enter the Ninja

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cruel Intentions 3

Cruel Intentions 3

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Running Man

The Running Man

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lost Girls

Lost Girls

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The King of Fighters

The King of Fighters

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Cruel Intentions 2

Cruel Intentions 2

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Outsider

The Outsider

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Flagged

Flagged

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Dunes

The Dunes

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Town that Dreaded Sundown

The Town that Dreaded Sundown

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Russian Five

The Russian Five

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry