Sort by
  • L.O.L. Surprise! Winter Fashion Show

    ★★★½

  • The Final Rose

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Monster High: The Movie

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • Moloch

    ★★

  • Children of Sin

    ★★★★

  • Incantation

    ★½

  • X

    ★½

  • Scream

    ★★★★½

  • L.O.L. Surprise: The Movie

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★★

  • Good Madam

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Seance

    ★★★½

  • Offseason

    ★★

  • Passing

    ★★★★

  • Kindred

  • Rebecca

    ★★½

  • The Stylist

    ★★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★★

  • The Rope Curse 2

    ★★★

  • Kriya

  • Bulbbul

    ★★★★½

  • Skull: The Mask

    ★★★½

  • Evil Eye

    ★★½

  • To Kill The Dragon

    ★½

  • Here Comes Hell

    ★★★½

  • The Queen of Black Magic

    ★★

  • Impetigore

    ★★★½

  • Detention

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★★

  • Morgue

    ★★½

  • Warning: Do Not Play

    ★½

  • School Spirit

    ★★★½

  • La Llorona

    ★★½

  • 1BR

    ★½

  • Eerie

    ★½

  • 30 Miles from Nowhere

    ★★★★½

  • The Wrath

    ½

  • Hell Fest

    ★★

  • Head Count

    ★★½

  • Dachra

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • The Rope Curse

    ★★★★

  • May the Devil Take You

  • Knife+Heart

    ★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

  • Summer of 84

    ★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • Terrified

    ★★

  • Satan's Slaves

    ★★★★

  • Monster High: Electrified

    ★½

  • Vampire Cleanup Department

    ★★★½

  • The Windmill Massacre

  • Monster High: Welcome to Monster High

    ★★★½

  • Shin Godzilla

    ★★★½

  • Munafik

    ★★

  • Monster High: Great Scarrier Reef

    ★★★

  • Under the Shadow

    ★★½

  • Monster High: Boo York, Boo York

    ★★★½

  • The Similars

    ★★★

  • Baskin

    ★½

  • A Christmas Horror Story

    ★★★

  • Dude Bro Party Massacre III

    ★★★★★

  • Monster High: Haunted

    ★★★★

  • Body

    ★★★★