Sort by
  • Poison

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Bank of Dave

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Biosphere

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★