Sort by
  • Napoleon

    ★★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Poison

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

  • They Cloned Tyrone

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Strange Way of Life

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Reality

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

  • Passages

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★★

  • Past Lives

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

  • Babylon

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Stutz

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

  • Black Adam

  • Amsterdam

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★★

  • The Son

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Master Gardener

  • Argentina, 1985