Sort by
  • The Nun II

    ★★★

  • Fingernails

  • Strays

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • The Boogeyman

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

  • Big Shark

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • The Young Wife

  • Bottoms

    ★★★

  • Down Low

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • You Hurt My Feelings

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Bad Behaviour

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Divinity

    ★½

  • Magazine Dreams

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Gnomes!

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★