TCromps has logged 13 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Columbus

Columbus

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Warcraft

Warcraft

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
BIONICLE: Mask of Light

BIONICLE: Mask of Light

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Shallow Hal

Shallow Hal

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry