Sort by
  • Adult Swim Yule Log

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Princess

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Black Crab

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Emergency

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Fireheart

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★