• She Dies Tomorrow

    ★★½

  • The Current Occupant

    ★★½

  • Unhinged

    ★★½

  • AEW Fight for the Fallen 2020

  • Money Plane

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

  • Ghosts of War

    ★★

  • Ava

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Good Boy

    ★★★

  • 8:46

  • Becky

    ★★½

  • 100% Wolf

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Scoob!

    ★★

  • I Am With You

  • Capone

    ★★½

  • Valley Girl

    ★★

  • Delivered

    ★★½

  • Arkansas

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • Survive the Night

    ★½

  • Normal People

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • The Last Dance

  • Behind You

    ★½

  • 12 Hour Shift

    ★★½

  • The Main Event

    ★½

  • Pooka Lives!

    ★★½

  • Shadowed

  • Evil Eye

    ★★

  • Carrion

    ★★

  • The Occupant

    ★★

  • My Octopus Teacher

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • The Wind Walker

  • Mulan

  • Crawlers

    ★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Weeknd: After Hours

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • Alone

    ★★★

  • AEW Revolution 2020

  • The Vanished

    ★★½

  • The Decline

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Night Clerk

    ★★½

  • Intersect

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Cupid

  • McMillion$

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Save Yourselves!

    ★★½

  • Relic

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • The Mole Agent

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★½