Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • The Swimmers

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

  • The Invitation

    ★★

  • I Came By

    ★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Purple Hearts

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Halftime

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★