• Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Soul of the City

    ★★★

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Education

    ★★★★★

  • Your Honor

    ★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • The Life Ahead

    ★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★

  • Nocturne

    ★★

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • Black Box

    ★★

  • The Good Lord Bird

    ★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★

  • The Third Day

    ★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • 76 Days

    ★★★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I Am Greta

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Class Action Park

  • High Score

    ★★★

  • Joker: Put on a Happy Face

    ★★

  • I Used to Go Here

    ★★

  • Immigration Nation

    ★★★★

  • Black Is King

  • Host

    ★★★★