Tony has logged 14 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
The Virgin Spring

The Virgin Spring

1960
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Army of Shadows

Army of Shadows

1969
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Court Jester

The Court Jester

1955
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Child

The Child

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Days

Days

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Plagiarists

The Plagiarists

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Le Doulos

Le Doulos

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Léon Morin, Priest

Léon Morin, Priest

1961
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Lovers on the Bridge

The Lovers on the Bridge

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Jerichow

Jerichow

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Barbara

Barbara

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry