• Audition

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Yourself and Yours

    ★★★½

  • Little Shop of Horrors

    ★★★½

  • Images

    ★★★½

  • Defending Your Life

    ★★★½

  • Real Life

    ★★★½

  • Halloween II

    ★★★½

  • Broken Blossoms

    ★★★½

  • The Cabinet of Dr. Caligari

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★½

  • Synecdoche, New York

    ★★★½

  • Band of Outsiders

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • The Love Parade

    ★★★½

  • Close Encounters of the Third Kind

    ★★★½

  • Catfish

    ★★★½