Teddy has logged 12 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Romeo + Juliet

Romeo + Juliet

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Warrior

Warrior

2011
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Rope

Rope

1948
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry