Sort by
  • Stutz

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bubble

    ½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Kimi

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • He's All That

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

  • No Sudden Move

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½