Sort by
  • A Beautiful Life

  • Godday Godday Chaa

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

  • John Wick: Chapter 4

  • Shehzada

  • The Romantics

  • Pathaan

  • Mumbai Mafia: Police vs the Underworld

  • Govinda Naam Mera

  • Avatar: The Way of Water

  • Freddy

  • Bhediya

  • Qala

  • Monica, O My Darling

  • Love Today

  • Honeymoon

  • Doctor G

  • Maja Ma

  • Brahmāstra Part One: Shiva

  • Liger

  • Laal Singh Chaddha

  • Good Luck Jerry

  • Ek Villain Returns

  • JugJugg Jeeyo

  • Ante... Sundaraniki!

  • Major

  • Bhool Bhulaiyaa 2

  • Jayeshbhai Jordaar

  • Thar

  • Jersey

  • Cobalt Blue

  • RRR

  • The Batman

    ★★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

  • Badhaai Do

  • Gehraiyaan

  • Kapil Sharma: I'm Not Done Yet

  • Fresh

  • Shyam Singha Roy

  • Atrangi Re

    ★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

  • Spider-Man: No Way Home

  • Chandigarh Kare Aashiqui

    ★★½

  • Tadap

  • Dhamaka

  • Sooryavanshi

    ★½

  • Shiddat

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • Bhoot Police

  • Shershaah

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Haseen Dillruba

  • Ajeeb Daastaans

  • Roohi

  • Tribhanga

    ½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Coolie No. 1

  • AK vs AK

  • Indoo Ki Jawani

  • Namaste Wahala

  • Shawn Mendes: In Wonder

  • Suraj Pe Mangal Bhari

  • Chhalaang

    ★★½

  • Ludo

  • Enola Holmes

  • Sadak 2

  • After We Collided

  • My Brother Jordan

  • Gunjan Saxena: The Kargil Girl