Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Dog Gone

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • The Offering

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Ms. Marvel