Sort by
  • Take a Chance

    ★★

  • A Small Light

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • The Ritual Killer

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Monique Olivier: Accessory to Evil

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Narvik

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Troll

    ★★★

  • Emancipation

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Making All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • The English

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Qodrat

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Tell It Like a Woman

    ★½

  • A Friend of the Family

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • The Offering

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Aftershock: Everest and the Nepal Earthquake

    ★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Blood

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½