• Table 19

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Fist Fight

    ★★½

  • Team Thor: Part 2

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Justice League Dark

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★½

  • To the Bone

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • The Big Sick

    ★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★

  • A Dog's Purpose

    ★½

  • Assassin's Creed

  • Fences

    ★★★★½

  • Passengers

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • The Jester

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Keeping Up with the Joneses

    ★★

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★

  • The Late Bloomer

    ★★★

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ½

  • The Monster

    ★★★★

  • Maximum Ride

    ½

  • Split

    ★★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • Storks

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★½

  • Deepwater Horizon

    ★★½

  • The Founder

    ★★★★

  • Sing

    ★★★

  • Masterminds

    ★★½

  • A Monster Calls

    ★★★★½

  • Free Fire

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Morgan

    ★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Team Thor

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Pete's Dragon

    ★½

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Nerve

    ★★

  • The Shallows

    ★★★½

  • Ice Age: Collision Course

    ½

  • Mower Minions

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Piper

  • Lights Out

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The BFG

    ★½

  • Blood Father

    ★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★½

  • Café Society

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★½

  • Barbershop: The Next Cut

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Before I Wake

    ★★½