• Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★

  • Patrice O'Neal: Killing Is Easy

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • WandaVision

  • The Marksman

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ½

  • Education

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • City So Real

    ★★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★

  • Belushi

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Animated Adventures of Jack Decker

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Becky

    ★★★

  • Laurel Canyon

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Crestone