• No Time to Die

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Last Mercenary

    ★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Rogue Hostage

    ★★½

  • Cinema Bandi

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • High Score

  • Project Power

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Last Days of American Crime

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Undertaker: The Last Ride

  • Extraction

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Hour of Lead

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Fantasy Island

  • Downhill

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

    ★½

  • Dracula

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★

  • Black Christmas

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Playing with Fire

  • The Outpost

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • The Jesus Rolls

    ★★½