• Untitled Taika Waititi Star Wars Film

  • Untitled Pirates of the Caribbean Reboot

  • Aquaman 2

    ½

  • Super Mario Bros. The Movie

  • The Batman

  • Clifford the Big Red Dog

  • Eternals

  • The Addams Family 2

  • Dune

  • Hotel Transylvania 4

  • Godzilla vs. Kong

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

  • No Time to Die

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Tom & Jerry

  • We Can Be Heroes

  • The Promised Neverland

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★½

  • The Craft: Legacy

  • The Queen's Gambit

    ★★

  • Once Upon a Snowman

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Soul

  • Clouds

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • Trump vs the Illuminati

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Robin's Wish

  • Mask Patrol

  • The Boss Baby: Get That Baby!

    ★★★★★

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • The War with Grandpa

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ½

  • Tenet

    ★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★

  • Project Power

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Magic Camp

  • An American Pickle

    ★★½

  • Upside-Down Magic

    ½

  • The Missing Pizza

  • Black Is King

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★

  • The Undefeated Presents: Hamilton In-Depth

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Into the Unknown: Making Frozen II

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Greyhound

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Out

  • Scoob!

  • Capone

    ★★

  • Azaadi

    ★★★★★