Curt Wiser has logged 27 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Cam

Cam

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Machete Maidens Unleashed!

Machete Maidens Unleashed!

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Corman's World

Corman's World

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Not Quite Hollywood

Not Quite Hollywood

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Grace

Grace

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Infinity Baby

Infinity Baby

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
4/20 Massacre

4/20 Massacre

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Warriors

The Warriors

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Good Dick

Good Dick

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bunny the Killer Thing

Bunny the Killer Thing

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
M.F.A.

M.F.A.

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
99 Homes

99 Homes

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Maximum Overdrive

Maximum Overdrive

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Cam2Cam

Cam2Cam

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
GirlHouse

GirlHouse

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Web Cam Girls

Web Cam Girls

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Gangster Land

Gangster Land

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry