• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • Home Sweet Home Alone

  • All Too Well: The Short Film

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Making Faces

  • Robin Robin

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • For the Love of Money

  • The Addams Family 2

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Akakiri

    ★★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★½

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★

  • The Duel

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • 9/21/21

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★★½

  • The Loud House Movie

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Val

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Star Wars Biomes

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

  • Dancing with the Cars

  • Dory Finding