theblairbitch has rated 15 films ★★ .

  • Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

    ★★

  • Texas Chainsaw 3D

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

    ★★

  • Murder Party

    ★★

  • Hostel

    ★★

  • Prom Night

    ★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Blair Witch

    ★★

  • Paranormal Activity 4

    ★★

  • Freddy's Dead: The Final Nightmare

    ★★

  • Ice Age

    ★★

  • Happy Gilmore

    ★★

  • Monsters vs Aliens

    ★★

  • Sinister 2

    ★★

  • Leatherface

    ★★