theblairbitch has rated 58 films ★★★★★ .

  • The Orphanage

    ★★★★★

  • Death Proof

    ★★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Orphan

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★★

  • Eden Lake

    ★★★★★

  • Ms .45

    ★★★★★

  • Death Becomes Her

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★★★

  • Misery

    ★★★★★

  • The Bling Ring

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★★★