Sort by

Bricker has logged 14 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Stan & Ollie

Stan & Ollie

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
Read the review Edit this entry  
20
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reign of the Supermen

Reign of the Supermen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Man Who Killed Don Quixote

The Man Who Killed Don Quixote

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
Edit this entry  
16
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Once Upon a Deadpool

Once Upon a Deadpool

2018
×
Edit this entry  
15
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry