Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • The Matrix Collection

    ★★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • Toy Story Collection

    ★★★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★½

  • Power Rangers

    ★★★½

  • Life

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Underworld: Blood Wars

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★★

  • Dusty

    ★★★

  • Split

    ★★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Mechanic: Resurrection

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★

  • Jason Bourne

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ½

  • Inner Workings

    ★★★★

  • Thoughtless

    ★★★

  • Lights Out

    ★★★★

  • Piper

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★★

  • Warcraft

    ★½

  • The Conjuring 2

    ★★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★★

  • Sausage Party

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★★

  • Hush

    ★★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • The Finest Hours

    ★★★½

  • The 5th Wave

    ½

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

    ★★★½

  • The Revenant

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Krampus

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★★

  • Here Even So

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • The Visit

    ★★★

  • Black Mass

    ★★★★

  • No Escape

    ★★★½

  • Sinister 2

  • Straight Outta Compton

    ★★★★

  • Fantastic Four

    ½

  • Goosebumps

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Rogue Nation

    ★★★★½

  • Paranormal Activity: The Ghost Dimension

    ½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Terminator Genisys

    ★★