Sort by
  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Artemis Fowl

  • The Last Days of American Crime

  • Extraction

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Spenser Confidential

  • Bloodshot

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • The Rhythm Section

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • My Spy

    ★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Dolittle

    ★½

  • Invasion

    ★★★

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★

  • 6 Underground

    ½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Coma

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Primal

  • Last Christmas

    ½

  • Midway

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Playing with Fire

    ½

  • Black and Blue

    ★★

  • Countdown

    ★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★

  • Doom: Annihilation

    ½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Bad Education

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Haunt

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★