Sort by
  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • V for Vendetta

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • 21 Jump Street

    ★★½

  • Assassins

    ★★★

  • Timeline

    ★½

  • Maverick

    ★★½

  • 16 Blocks

    ★★½

  • Ladyhawke

    ★★★½

  • The Hitcher

    ★★★½

  • Buffy the Vampire Slayer

    ★★

  • Omega Doom

  • The Sword and the Sorcerer

    ★★

  • Invasion U.S.A.

    ★½

  • Alligator 2: The Mutation

    ½

  • Legion

    ★½