• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Clickbait

    ★★★

  • The Protégé

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★½

  • Beckett

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Last Mercenary

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • The Knower: Younis's Return

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • The Misfits

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Cherry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Outside the Wire

    ★★★★

  • The Dig

    ★★★½

  • A Stand Worthy of Men

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Rose Island

    ★★★★