Sort by

diego andaluz has logged 42 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Together Together

Together Together

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Misha and the Wolves

Misha and the Wolves

2021
×
★★★½
Edit this entry  
31
Mayday

Mayday

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Blazing World

The Blazing World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Land

Land

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Cursed

The Cursed

2021
×
★★★½
Edit this entry  
30
Land

Land

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Superior

Superior

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Passing

Passing

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Prime Time

Prime Time

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
On the Count of Three

On the Count of Three

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
How It Ends

How It Ends

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
John and the Hole

John and the Hole

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Cryptozoo

Cryptozoo

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
I Was a Simple Man

I Was a Simple Man

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Son of Monarchs

Son of Monarchs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Flee

Flee

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Censor

Censor

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
In the Same Breath

In the Same Breath

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
CODA

CODA

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Human Factors

Human Factors

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Identifying Features

Identifying Features

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
First Light

First Light

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
First Light

First Light

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Mauritanian

The Mauritanian

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I Carry You with Me

I Carry You with Me

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Locked Down

Locked Down

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
Read the review Edit this entry